Jakiś czas temu pisałam o dobrodziejstwach fotoodmładzania. W tym artykule podam więcej szczegółów dotyczących zabiegu. Dowiesz się kiedy warto wykonać fotoodmładzanie skóry, jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia takiej kuracji i co należy zrobić po zabiegu, żeby zapewnić sobie piękny wygląd i wspomóc regenerację skóry. Notka z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję dotyczącą wykonania fotoodmładzania i dostarczy Ci niezbędnych informacji.

Trądzik różowaty, rumień, plamy posłoneczne to zmora wielu kobiet. Przez zmiany skórne dziewczyny czują się mniej atrakcyjne i starają się ukryć swoje niedoskonałości pod grubą warstwą makijażu, który dodaje im lat. Ale jest inny sposób, by uporać się z niejednolitym kolorytem skóry, pozbyć się piegów, przywrócić skórze sprężystość czy też usunąć płytkie zmarszczki. To fotoodmładzanie: zabieg z wykorzystaniem intensywnego światła, które przenika przez skórę, przebudowuje włókna kolagenowe i rozpoczyna naturalny proces leczenia. Chłodząca końcówka urządzenia minimalizuje dyskomfort odczuwany podczas zabiegu i zapewnia skórze bezpieczeństwo.

Jednak zanim udasz się do salonu kosmetycznego Warszawa poznaj jakie są przeciwwskazania do wykonania fotoodmładzania. Ich znajomość jest konieczna, ponieważ niezastosowanie się do zaleceń może nie tylko nie przynieść spodziewanych efektów, ale również zaszkodzić skórze: np. wywołać jej podrażnienie.

Przeciwwskazaniami do wykonania fotoodmładzania są: ciąża i karmienie piersią, łuszczyca, bielactwo, opryszczka, nadwrażliwość na światło, AIDS i zakażenie wirusem HIV, padaczka, guzy i nowotwory, cukrzyca, niektóre choroby tarczycy, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz tendencje do powstawania bliznowców. Na 4 tygodnie przed wykonaniem zabiegu nie można się opalać, a na 3 tygodnie przed nim przyjmować leków i ziół światłoczułych. Natomiast po zabiegu nie powinno się przez miesiąc opalać, a przez kilka dni nie można stosować środków drażniących i wysuszających .

One Comment to “Kiedy warto się poddać fotoodmładzaniu?”

  • Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie łatwo ale trzeba się wziąć za siebie.

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.