Nie da się ukryć, że pierwsze, na co zwracamy uwagę w twarzy, to oczy i ich oprawa. Jest tylko jedna szansa na zrobienie pierwszego wrażenia, więc żal byłoby ja zmarnować. Im bardziej wyraziste i uwodzicielskie jest spojrzenie, tym większym zainteresowaniem możemy się cieszyć u panów. Oczy w tym względzie potrafią zdziałać cuda.

Niezwykle ważnym elementem urody kobiet są brwi. To one, obok rysów, nadają każdej twarzy indywidualny wyraz. Niestety często zapominamy o nich podczas makijażu, a tymczasem jest to niezwykle ważny jego element. Odpowiednią stylizacją możemy nadać twarzy „zadziorny” charakter, wyszczuplić ją, a nawet odmłodzić. Dodatkowo, przy pomocy makijażu permanentnego, możemy utrzymać ten efekt na dłuższy czas, bez konieczności codziennego malowania i częstych poprawek. Sprawdź ofertę makijaż permanentny brwi cennik.

Z wiekiem włoski naszych brwi stają się coraz słabsze i rzadsze. Czasami ma to także podłoże genetyczne, ale na szczęście współczesna kosmetyka już potrafi zaradzić temu problemowi – makijaż permanentny brwi warszawa to coś, czego potrzebują osoby niemogące cieszyć się naturalnie wyrazistą oprawą oczu.

Zabieg można podzielić na kilka etapów. Po pierwsze dokonujemy konsultacji z kosmetyczką – jest ona w stanie zorientować się, jakie są nasze oczekiwania i potrzeby, a także udzielić profesjonalnych porad i wyjaśnić, na czym polega makijaż permanentny. Podczas takiej rozmowy zostają ustalone z klientką kwestie kształtu, koloru oraz szerokości brwi. Ponadto kosmetyczka, na życzenie klientki, może wykonać hennę. Pozwoli to oswoić się z nowymi brwiami i zapobiec pochopnej decyzji, która mogłaby być powodem niezadowolenia. Warto zatem skorzystać z takiej możliwości, co pozwoli nabrać pewności co do słuszności wykonania zabiegu.

Drugim etapem jest już sam zabieg. Rozpoczyna się on od peelingu, który ma na celu usunięcie zbędnego naskórka i przygotowania skóry do łatwiejszego przyjęcia pigmentu. Kolejny krok to wykonanie kredką przez kosmetyczkę precyzyjnego i symetrycznego rysunku obu brwi. Następnie dokonuje się znieczulenia skóry i można przejść do całkowicie bezbolesnego wypełniania zaznaczonego obszaru pigmentem – od zakreślenia konturów, po wypełnienie całego kształtu. Przez pierwsze maksymalnie 2 tygodnie może utrzymywać się ciemniejszy odcień od pożądanego, jednak po upływie tego czasu wszystko wróci do normy.

Ostatni etap, już po zasadniczej części, to dopełnianie. Drugie zabieg wykonywany jest najczęściej po dwóch tygodniach i polega na dołożeniu kolejnej warstwy pigmentu oraz na ogólnym wymodelowaniu kształtu brwi. Później zaleca się odświeżanie koloru co ok. 12 miesięcy dla utrzymania zadowalających efektów. Ważne, by przed poddaniem się zabiegowi sprawdzić, czy osoba go wykonująca posiada odpowiednie kwalifikacje i czy odbyła kurs makijazu permanentnego.

Jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi ceny są różne w zależności od salonu kosmetycznego i wahają się w granicach od 400 do nawet 1000zł. W zależności od rodzaju skóry, efekt może utrzymywać się nawet do kliku lat, więc jest to jednorazowy wydatek.

Jest jeszcze jedno, co możesz zrobić dla zwiększenia wyrazistości oprawy oczu – przedłużanie rzęs warszawa. Niezwykle precyzyjny zabieg – tzw. metoda 1:1 – polega na doczepieniu do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy, drugiej sztucznej, co pozwala na osiągnięcie efektu stuprocentowego pogrubienia i wydłużenia. Możesz zapomnieć o konieczności robienia codziennie długotrwałego makijażu. Wystarczy, że zdecydujesz się na permanentny oraz sprawdzisz ofertę przedłużanie rzęs cena. Nie tylko zyskasz na czasie, ale przede wszystkim na urodzie. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie to marzenie każdej z kobiet. Marzenie, które w tak łatwy sposób, przy dzisiejszych innowacyjnych i całkowicie bezpiecznych metodach, można spełnić.

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.