zabiegi medycyny estetycznej WarszawaNie tylko w świecie mody występują trendy na dany sezon.  Okresy popularności występują również w medycynie estetycznej i kosmetyce. Lato jest idealną porą na zmiany i rewolucje w swoim wyglądzie. Warto być na bieżąco z tym co jest na czasie, a z czego warto zrezygnować, aby nie zrobić niepotrzebnie radykalnej zmiany.
W określeniu właściwego nurtu w dziedzinie medycyny estetycznej, pomógł nam Salon Kosmetyczny Afrodyta.

BioTatuaż
Hitem, który już od jakiegoś czasu króluje w środowisku medycyna estetyczna warszawa są samoistnie usuwalne tatuaże. Wzór naniesiony na skórę utrzymuje się przez okres od 3 do 5 lat po czym stopniowo zanika. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika pod drugą warstwę naskórka.
W zależności od tempa łuszczenia się naskórka w naturalny sposób, barwnik znika razem z nim u jednych osób trochę szybciej u innych wolniej. Można oczywiście wykonywać korekty zanikającego wzoru, za cenę niższą niż wykonanie nowego wzoru, i tym samym utrzymać rysunek jeśli nadal się podoba. Wszystkie barwniki, stosowane w salonie kosmetycznym Afrodyta są nietoksyczne, przebadane dermatologicznie i pod kontem alergiczności, dając całkowite bezpieczeństwo zabiegu, poparte dodatkowo, najwyższej klasy sprzętem.

Depilacja laserowa Warszawa
Absolutnym przebojem sezonu jest depilacja nowoczesną metodą I2PL  (Intensywne Źródło Światła II Generacji). Jest to sposób depilacji zbliżony do depilacji laserowej, z tą różnicą że celem nie jest tu hemoglobina , jak w przypadku laserów depilacyjnych Nd-Yag, lecz melanina. Zabieg metodą I2PL polega na naświetlaniu obszaru pokrytego zbędnym owłosieniem specjalnym aplikatorem (HR) emitującym światło o odpowiednio dobranych długościach fal, całkowicie bezpiecznych dla organizmu. Efekty widoczne są już po 3 zabiegu. Badania kliniczne dowodzą, że po kilku latach od zakończenia zabiegów depilacji, odrasta nie więcej niż 1% włosów. Po prawnie przeprowadzonym zabiegu nie występują skutki uboczne. Zobacz cennik zabiegu depilacja laserowa.

Lipoliza laserowa Warszawa
Nowością, którą już jakiś czas cieszy się w Polsce uznaniem wśród klientek gabinetu medycyny estetycznej, jest  najnowsze urządzenie SLIMLIPO. Jest to przełom w bezpieczeństwie i efektywności zabiegu lipolizy laserowej. Metoda ta polega na stopieniu i odessaniu tłuszczu bezpośrednio z ciała pacjenta, za pomocą cieniutkiej sondy wprowadzanej pod skórę w wybrane miejsce na ciele. Zabieg stosuje się przy wykorzystaniu miejscowego znieczulenia, trwa on najczęściej ok. 30-60 min, w zależności od zakresu i miejsca stosowania zabiegu. Lipoliza laserowa Warszawa SlimLipo idealnie modeluje wybrane części ciała, a także ujędrnia skórę.

Manicure i Pedicure
Jest to obowiązkowy element wakacyjnych wyjść. Oczywiście zadbane dłonie i stopy należy mieć o każdej porze roku. W okresie letnim należy mieć na uwadze szczególnie odpowiednie nawilżenie skóry. Salon Afrodyta oferuje swoim klientkom specjalne zabiegi SPA, które odżywiają i ujędrniają skórę dłoni i stóp.  Ważne jest również chronienie tych partii przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, przez stosowanie kremów z filtrem. Natomiast jeśli chcemy naszym paznokciom dodać fantazji to lato jest najlepszym okresem na kolorowe szaleństwo. W tym sezonie, królują barwy neonowe, a więc odblaskowy żółty, intensywna zieleń i pomarańcz oraz niebieski w odcieniu kobaltowym. Warto wiedzieć, że obecnie modne jest malowanie na inny kolor paznokci dłoni i stóp.

W te wakacje możesz nie tylko nabrać złotobrązowego odcienia skóry. Masz wiele możliwości poprawienia i zmiany swojego wyglądu. Nie dopuść, aby nieatrakcyjne wałeczki na brzuchu zepsuły ci urlop. Spraw by twoja skóra była idealnie gładka, bez zbędnego owłosienia i pozwól sobie na odrobinę fantazji kolorem swoich paznokci.

One Comment to “Medycyna Estetyczna Warszawa: WAKACYJNE HITY”

  • Zamierzam się tam wybrać, ktoś już może tam był, jakieś opinie o salonie urody Afrodyta?

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.