Skład i łamanie tekstu, skład książek w DTP – profesjonalnie

Agencja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem materiałów DTP zaprasza do korzystania z takich usług jak skład tekstu, które od lat wykonywane są tutaj na światowym poziomie. Składamy i łamiemy tekst dla każdego rodzaju wydawnictwa i materiału drukowanego. Zachęcamy do współpracy magazyny, czasopisma i gazety. Specjalizujemy się w przygotowywaniu do druku książek i prac naukowych. Skład książek to również dodatkowe elementy graficzne, ilustracje, wykresy, okładki – to wszystko również możemy przygotować dla Ciebie. Wizualizacja produktu, grafika i projekty graficzne oraz wszelkie inne dodatki do publikowanego materiału.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości oraz do zapoznania się z portfolio dotychczas wykonanych prac i grafik. Możesz również oszacować przybliżone koszty dla składu tekstu, korzystając z narzędzia wyliczającego dostępnego na naszej witrynie. Znajdziesz tam również wiele informacji o tym czym jest skład i łamanie tekstu dla DTP, o tym jak należy przygotować go do druku w poligrafii.

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.