Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat przedłużania rzęs i polecić salon w którym to zrobiłam. Zasługuje on na dobrą opinie. Gdy trafiłam do tego salonu to było już moje  drugie podejście, jeśli chodzi o rzęsy i uważam, że nigdy  dotąd nie było jeszcze takich możliwości podkreślenia oka jakie daje  przedłużanie  rzęs metoda 1:1. Zawsze miałam problem z krótkimi rzęsami, które sprawiały , że moje oczy były bez wyrazu i nawet po pomalowaniu najlepszym tuszem, sklejały się. Pierwszy raz przedłużyłam rzęsy rok temu na ślub swojej siostry. Byłam zachwycona i postanowiłam znaleźć profesjonalistów od rzęs w swoim mieście.

Mieszkam w Warszawie na Woli i zależało mi, żeby znaleźć coś blisko. Salon mieści się w lokalu mieszkalnym przy ul. Jana Olbrachta 29A. Jest to ciche i spokojne osiedle, które pozwala na relaks podczas przedłużania rzęs. Zabieg na moich oczach trwa ok 2 godzin. Pani która mi przedłuża rzęsy, jest sympatyczna, chętna do rozmowy i  robi to tak delikatnie, że nawet zdarzyło mi zasnąć. Trzeba przyznać, że ma dużo cierpliwości i ogromny talent. Moje podobno „trudne” cienki i białe rzęsy stały się długie, czarne i podkręcona, zupełnie jak pomalowane. Moje oko jest teraz większe i wyraźniejsze. Tak bardzo  podoba  mi się efekt, że chyba już z nich nie zrezygnuje. Od Pani Kamili Żbikowskiej dowiedziałam się, że co 3-4 tyg. należy je uzupełnić, żeby cały czas móc cieszyć się pięknymi rzęsami. Gorąco polecam to miejsce, jest tam  serdeczna atmosfera i cisza, której tak mi brakuje na co dzień. Widać, że pracujące tam Panie przykładają się do swojej pracy, robią to z wielkim zaangażowaniem, a klientów traktują z szacunkiem.

Satysfakcja  w 100% . Duża oszczędność czasu i pieniędzy, trzeba przyznać, że ceny są dość konkurencyjne. Dla zainteresowanych podsyłam stronę internetową, na której można znaleźć wiele ciekawostek na temat przedłużania rzęs metodą 1:1.

http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.