medycynie_estetycznejMy ,kobiety, uwielbiamy dbać o nasze ciało. Przykładamy ogromną uwagę do wyglądu, zdrowo się odżywiamy, ćwiczymy, a niekiedy korzystamy z możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna. W tym przypadku wachlarz propozycji jest bardzo szeroki. Są to zabiegi, dzięki którym możemy opóźnić proces starzenia się naszego ciała. Taką pielęgnację możemy podzielić na 3 grupy:


1) Pielęgnacja twarzy. Do tej grupy zaliczymy na przykład zwykły peeling, a także lifting twarzy, korektę nosa czy usuwanie przebarwień i zmian skórnych za pomocą lasera. Czasem takie zabiegi mają ogromny wpływ na nasz wygląd i dzięki nim możemy poprawić nie tylko swój wizerunek, ale także samoocenę.
2) Pielęgnacja ciała. Najczęściej są to zabiegi wyszczuplające. Możemy wybrać najłagodniejszą wersję w postaci masażu, jak również zabiegi laserami, ultradźwiękiem czy nawet niską temperaturą. Obecnie salony w Warszawie zaopatrują się w specjalne maszyny, takie jak komora hiperbaryczna. Ma ona za zadanie dotlenić organizm, dzięki czemu spowolni proces starzenia się. Z kolei urządzenie Ulthera działa porównywalnie do efektów chirurgii plastycznej gdy chodzi o lifting. Inną opcją jest korekta, ewentualnie operacja wybranej partii ciała. Co chwilę pojawiają się nowe metody na wyszczuplenie sylwetki, a kobiety, próbujące za wszelką cenę zachować swój młody wygląd, będą podążać za nowinkami. Im nowsze metody, tym większa szansa na niemal stuprocentową skuteczność.
3) Pielęgnacja dłoni i stóp. Ta grupa ma nieco ograniczone możliwości. Zaliczyć do niej możemy manicure, pedicure, a także fotoodmładzanie. Jest to metoda, dzięki której, za pomocą pulsów natężonego światła, rozjaśnia się skórę, redukuje zmarszczki i rozszerzone naczynka.

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.