Postanowiliśmy sprawdzić możliwości jednego z bardziej znanych warszawskich salonów kosmetycznych i gabinetów urody – Salon Urody Elegante Warszawa, mieszczący się na Ordona 12. Celem testu będzie sprawdzenie jakości obsługi, fachowości i rzetelności odnośnie wiedzy pracowników, a także dostępnej oferty na zabiegi medycyny estetycznej. Jako próbę do sprawdzenia salonu przyjęliśmy dwa najbardziej popularne zabiegi, czyli makijaż permanentny i depilację laserową. Zaczęliśmy od wizyty na stronie internetowej salonu sekcji medycyna estetyczna Warszawa, następnie wykonaliśmy telefon, celem dowiedzenia się nieco więcej o samych zabiegach.

Przez telefon udzielono nam rzetelnych informacji dotyczących obu zabiegów, czyli najważniejsze przeciwwskazania oraz cechy tych zabiegów. Zaproponowano nam również osobistą wizytę w salonie, celem przeprowadzenia wywiadu przed zabiegami oraz zapoznania z samym gabinetem urody i miejscami przeprowadzania tych zabiegów medycyny estetycznej. Dowiedzieliśmy się rzeczy podstawowych, ale również nieco bardziej zaawansowanych, np. na temat skuteczności depilacji laserowej i konieczności przeprowadzenia przed zabiegiem wywiadu lekarskiego oraz sprawdzenia karnacji, koloru włosów, itd.

Należy to zapisać na plus tego salonu kosmetycznego, bo są miejsca, gdzie nie zwraca się uwagi na przesłanki wskazujące na to, że zabieg może okazać się mało skuteczny, byle tylko klient zapłacił. W tym przypadku dało się jednak wyczuć, że bardziej chodzi o jakość i dbanie o renomę salonu niż o ilość.

Jeśli chodzi o ceny zabiegów, to nie są to najtańsze oferty dostępne w Warszawie, ale dająca się wyczuć pewność i doświadczenie sprawia, że klienci salonu gotowi są za ten spokój nieco dopłacić – o czym poinformowała nas sama właścicielka salonu Kamila Żbikowska, częsty gość programów telewizyjnych dt. medycyny estetycznej m.in. TVN Style.
Podczas wizyty w salonie zostaliśmy dokładnie oprowadzeni po wszystkich gabinetach oraz zapoznani ze sprzętem używanym do depilacji laserowej oraz przy zabiegu jaki jest makijaż permanentny Warszawa. Trwały i zawsze dobrze wyglądający makijaż to przede wszystkim doświadczenie lingerystki wykonującej ten zabieg, ale także najnowszy i najbardziej precyzyjny sprzęt.

To wszystko znajdziecie w tym salonie kosmetycznym, dzięki dużej liczbie stałych klientów i doświadczeniu w branży, salon dysponuje często zmienianym na najnowszy, sprzętem charakteryzującym się wysoką jakością. W czasie naszej wizyty wykonywano zabieg depilacji laserowej u jednej z klientek salonu, więc postanowiliśmy wykorzystać ta okazję i chwilę porozmawiać. Po 3 serii zabiegu, klientka zauważyła praktycznie całkowitą depilację miejsc poddanych działaniu lasera. Zapytana o to czy zrobiłaby ponownie zabieg w tym salonie, odpowiedziała twierdząco.

Według słów właścicielki zabieg depilacja laserowa Warszawa to jeden z najczęściej obecnie wykonywanych zabiegów, po części dlatego, że obecne pora roku to idealny moment na jego przeprowadzenie, a po drugie coraz więcej Pań decyduje się na odstawienie tradycyjnych metod, na rzecz depilacji laserowej.
Podsumowując, z czystym sumieniem możemy polecić salon kosmetyczny Warszawa Elegante, wszystkim, którym zależy przede wszystkim na jakości i profesjonalnym podejściu do medycyny estetycznej. Według naszej opinii, warto zapłacić odpowiednią cenę do zakresu świadczonych usług, a pewność poprawności wykonania i brak ryzyka, to rzeczy, które są przecież bezcenne w przypadku zabiegów poprawiających zdrowie, urodę lub samopoczucie kobiet.

Napisz komentarz

O czym ten serwis?

Serwis poświęcony zabiegom medycyny estetycznej wykonywanych w Warszawie. Najnowsze informacje i testy salonów medycyny estetycznej, opinie o salonach kosmetycznych.